Rejestracja dla sprzedawców internetowych

Jeśli jesteś klientem online, nie musisz się rejestrować.
Twoja rejestracja nie podlega opłatom do momentu podjęcia decyzji o aktywacji jednego z naszych produktów.

Prosimy o uzupełnienie danych. Pola zaznaczone znakiem * (gwiazdka) są konieczne w celu rejestracji. Po wysłaniu formularza otrzymajasz e-mail zawierający link do aktywacji konta.

Dane firmy

Uwaga

Aby móc się zarejestrować, w rubryce nazwa firmy i adres musisz podać te same dane, które podałeś, ubiegając się o przyznanie numeru identyfikacji podatkowej VAT-UE. Tu możesz sprawdzić swoje dane.

Sprzedaż wysyłkowa: sprzedaż dóbr materialnych (np. odzieży, elektroniki, książek) i podróży

Content: Sprzedaż produktów cyfrowych (np. e-książek, plików muzycznych, biletów wstępu na imprezy) i usług (np. marketing, doradztwo/consulting, portale randkowe), za wyjątkiem usług z zakresu gry (Gaming and Games) i dorośli (Adult)

Gaming & Games: np. oferta internetowych gier komputerowych lub internetowych gier hazardowych

Dorośli: np. oferta ściągania filmów video dla dorosłych/erotyka

Instytucje publiczne: osoby prawne prawa publicznego (np. fundacje, stowarzyszenia, podmioty prawa publicznego) i zakłady komunalne

Organizacja pożytku publicznego: stowarzyszenie, które realizuje cele objęte ulgami podatkowymi w rozumieniu §§ 51 do 68 niem. ordynacji podatkowej (AO).
Dane kontaktowe
Ta osoba kontaktowa będzie podawana w comiesięcznych rozliczeniach. Po zarejestrowaniu możesz go zmienić w "Moje konto" - "Dane podstawowe".
Podaj numer kierunkowy do danego kraju ze znakiem plus, np. +49 dla Niemiec. W Niemczech pomiń pierwsze zero numeru kierunkowego danej miejscowości.
Podatek
Numer VAT EU znajdziesz na odpowiednim zaświadczeniu z Twojego urzędu skarbowego. Jeśli nie posiadasz numeru VAT EU, musisz złożyć wniosek o jego nadanie we właściwym miejscowo urzędzie skarbowym. Ten numer zaczyna się od skrótu urzędowej nazwy Twojego kraju (dla Polski: PL).

Ważne: Jeśli nie podasz swojego numeru VAT UE, naliczymy Ci niemiecki ustawowy podatek VATCaptcha